UWAGA!

Alkohol w warzywniaku

Właścicielka sklepu spożywczo-warzywnego przy ul. Królewieckiej sprzedawała alkohol, mimo, że w lutym br. cofnięto jej zezwolenie na prowadzenie tego typu działalności. Kobieta tłumaczyła policjantom, że chciała pozbyć się zapasu wina i piwa.

Wczoraj (7 kwietnia) policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wraz z przedstawicielem Urzędu Celnego w Elblągu udali się do sklepu przy ul. Królewieckiej. Jego właścicielka bowiem oferowała klientom do sprzedaży piwo i wino bez wymaganego zezwolenia.
     - W lutym br. 53-letniej kobiecie zostało cofnięte zezwolenie na sprzedaż alkoholu – mówi Justyna Grzeczka z zespolu prasowego KMP w Elblągu. - Pomimo tego kobieta sprzedawała wyroby - aby pozbyć się pozostałego zapasu. W sklepie policjanci zabezpieczyli 11 butelek wina oraz 109 sztuk puszek i butelek piwa o łącznej wartości szacunkowej 382 złotych.
     Zgodnie z Ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi za sprzedaż alkoholu bez wymaganego zezwolenia grozi kara grzywny.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ale durna wino mogła wylać a piwo to pewnie z jej rodziny ktoś pije to mogła oddać. Ludzka głupota nie zna granic ryzykować za 300 zł
 • To na 100% nie bylo po to zeby sie pozbyc, myslicie ze od roku miala by tyle zapasu? to śmieszne
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Szakal a nie żadna ściema(2008-04-08)
 • Sory źle przeczytałem; p nie od roku. No ale mniejsza o to. I tak napewno nie miala zamiaru skonczyc z tym. .. chyba xD
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Szakal a nie żadna ściema(2008-04-08)
 • ale jesteście egoisci. Jakoś trzeba kombinowac by przeżyć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  suchacz(2008-04-08)
 • " Jego właścicielka bowiem oferowała klientom do sprzedaży piwo i wino bez wymaganego zezwolenia. ", jjak brałem na zeszyt wino i piwsko to nie chciała odemnie dowodu to ja tez nie chciałem od niej zezwolenia" jesteśmy kwita. "Przespałeś się z moja żoną i ja ze swoją - jestemy kwita"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  O_o morda(2008-04-19)
Reklama