UWAGA!

Bił, zastraszał, znęcał się. Skończył w areszcie

 Elbląg, Bił, zastraszał, znęcał się. Skończył w areszcie
fot. (arch. portEl.pl)

Policjanci zatrzymali 46-letniego Andrzeja M. Mężczyzna znęcał się nad swoja żoną, wszczynał awantury wyzywał bił a także demolował mieszkanie. Po jednaj z takich awantur został zatrzymany przez wezwanych na interwencję policjantów. Przeprowadzone postepowanie pozwoliło postawić mężczyźnie zarzut znęcania się.

Policjanci zawnioskowali do prokuratury a ta z kolei do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. W trakcie postępowania przesłuchano kobietę nad, która znęcał się 46-latek oraz sąsiadów. Dodatkowo była sporządzona dokumentacja medyczna z wcześniejszych zdarzeń, awantur, do których dochodziło w mieszkaniu. Mężczyzna usłyszał też zarzut uszkodzenia ciała i spowodowania obrażeń na czas przekraczający 7 dni. Stało się tak ponieważ podczas jednej z awantur pobił kobietę, która doznała m.in. stłuczenia żeber. Mężczyzna nadużywał alkoholu. Podczas awantur był zazwyczaj pod jego wpływem.
       Do czasu zakończenia postępowania 46-latek pozostanie w areszcie. Za znęcanie się nad osoba najbliższą może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
      
asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama