UWAGA!

Dozór policyjny i zakaz zbliżania za znęcanie

 
Elbląg, Dozór policyjny i zakaz zbliżania za znęcanie
fot. nadesłana

Sąd Rejonowy w Elblągu zastosował dozór policyjny i zakaz zbliżania się do rodziny wobec 38-letniego Andrzeja R. Mężczyzna był w przeszłości karany, między innymi za znęcanie, kradzieże samochodów, oszustwo, puszczanie do obiegu fałszywych banknotów i spowodowanie wypadu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Andrzej R. znęcał się nad żoną poprzez ubliżanie, kopanie, bicie po całym ciele. 6 października br. podczas jednej z awantur pokrzywdzona doznała złamania kości podudzia. Andrzej R. był wcześniej karany, między innymi za znęcanie, kradzieże samochodów oszustwo, puszczanie do obiegu fałszywych banknotów i spowodowanie wypadu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Elblągu zastosował wobec Andrzeja R. dozór policyjny połączony z zakazem zbliżania się
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • do puchy z damskim ninja housem. .. .. albo do utylizacji
 • A wydawał się taki w porządku sąsiad, nawet ankietę do Budżet Obywatelskiego podpisał. Zakaż zbliżania się?Co to k. .. wa za kara jest?Kompromitacja elbląskiego sądu!No ale pani sędzia Z. pewnie prezent dostała, za taką niską kwalifikację czynu karalnego, bo wiadomo, że R. to taki elbląski boss elbląskiej mafii.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  POsąsiedzku(2013-10-09)
 • Czyn zabroniony - spowodowanie wypadu ? hmm. .. to chu. .. .! Nici z wypadu na rower, z wypadu na narty, z wypadu na motocykl, z wypadu na piwo itd. .. .idę siedzieć :)
 • czy to ten Andrzej R? ojciec 3 dzieci? znany elblaski maffioso?
Reklama

To się czyta

To się komentuje