UWAGA!

Jedna doba – trzech zatrzymanych

 
Elbląg, Jedna doba – trzech zatrzymanych

Policjanci z Braniewa w ciągu jednej doby zatrzymali i doprowadzili do więziennej celi trzech mężczyzn. Wobec dwóch z nich sąd wydał polecenie osadzenia w zakładzie karnym, trzeci natomiast poszukiwany był pod początku października listem gończym. Jak ustalili funkcjonariusze, 45-latek pomimo zakazu prowadził auto, teraz najbliższe 6 miesięcy spędzi za kratami.

Podczas codziennej służby funkcjonariusze nie tylko przeciwdziałają popełnianiu przestępstw i wykroczeń, ale również poszukują tych, którzy za wszelką cenę próbują uniknąć zasądzonej im kary. Tylko w ciągu ostatniej doby policjanci zatrzymali trzech takich mężczyzn.
       Do pierwszych zatrzymań doszło wczoraj (20 października) przed południem. Wtedy też patrol prewencji zgodnie z poleceniem osadzenia w zakładzie karnym doprowadził do wskazanej jednostki 36- i 57-latka. Trzeci z mężczyzn – 45-latek poszukiwany był przez braniewski sąd od początku października listem gończym. Z ustaleń policjantów wynika, że decyzja o jego izolacji zapadła po tym jak w grudniu 2015 roku zignorował sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. To już kolejny przypadek, gdy za tak lekceważące podejście wobec wydanych wyroków, nieodpowiedzialny kierowca trafia do więzienia. Tym razem 45-latek spędzi w celi najbliższe 6 miesięcy.
      
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama