UWAGA!

Kradł alkohol i jedzenie

 
Elbląg, Kradł alkohol i jedzenie

Elbląscy policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże artykułów spożywczych i alkoholu o łącznej wartości 810 złotych. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności. Dodatkowo Paweł T. działał w warunkach recydywy.

We wrześniu i w październiku na terenie miasta w sklepach tej samej sieci doszło do kilku kradzieży, w których sprawca kradł alkohol i artykuły spożywcze. Skrupulatna praca funkcjonariuszy operacyjnych do walki z przestępczością przeciwko mieniu doprowadziła do zatrzymania 35-letniego mężczyzny podejrzanego o te przestępstwa. Jak ustalili policjanci 35-latek z czterech sklepów na terenie miasta ukradł alkohol i artykuły spożywcze o łącznej wartości 810 złotych. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzut kradzieży, do którego przyznał się. Tłumaczył, że kradł, aby potem to konsumować. Paweł T. był wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Teraz może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności. W związku z tym, że kradzieży dopuścił się w warunkach recydywy, kara może zostać zwiększona do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.
      
asp. Katarzyna Trochimczuk, zespół prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Co to znaczy działał w warunkach recydywy ? Powinno być działał jako recydywista. To tak jakby na kierowce powiedzieć kierował w warunkach kierowania. Do kontaktów z mediami proponuję wysyłać ludzi którzy nie mają problemów z prawidłowym pisaniem komunikatów w języku polskim. Dbajmy o kulturę języka ojczystego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  polonistka(2014-10-31)
 • "polonistko" nie ośmieszaj się... www.infor.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  LexTemida(2014-10-31)
 • Zapewnijcie człowiekowi pracę i godne życie to nie będzie kradł. Musi coś jeść. A państwo ma go w d. .. e. Siedem lat za walkę o przetrwanie? To chyba żart. Afera hazardowa gdzie przewalono miliardy zł, nie miała ani jednego winnego. Pogratulować skuteczności wymiarowi bezprawia III RP!
 • boże jaki sukces policji. .. .. portal brawo jest o czym pisać
 • upalony na mrowke. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  waclawD(2014-11-04)
Reklama