UWAGA!

Mecenas przed sądem

Jutro w Sądzie Rejonowym w Elblągu ma zapaść wyrok w sprawie jednego z olsztyńskich prawników. Mecenas Zbigniew T. jest oskarżony o to, że w porozumieniu z lekarzem fałszował dokumenty, które mogły stanowić dowody w sądzie.

Zarzuty wobec Zbigniewa T. a także zamieszanych w sprawę lekarza i policjanta wysunął świadek koronny w jednym z olsztyńskich procesów złodziei samochodów. Policjant został uniewinniony, ale lekarza, który dobrowolnie poddał się karze, sąd skazał na grzywnę w wysokości kilku tysięcy złotych.
     Mecenas Ryszard Afeltowicz, który jest jednym z trzech obrońców oskarżonego mecenasa, uważa, że skazanie lekarza o niczym nie przesądza. - Dążymy do uniewinnienia naszego kolegi i jestem przekonany, że wygramy - mówił podczas poprzedniej rozprawy mecenas Afeltowicz.
     Jeśli okaże się, że olsztyński adwokat jest winny, automatycznie straci prawo do wykonywania zawodu. Sprawa została przekazana do Elbląga, bo sąd w Olsztynie chciał uniknąć posądzeń o stronniczość.
     
R
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • He he, z Olsztyna do Elbląga to jakby beretem rzucił. Jeśli ma być "stronniczość" to będzie i tu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pesymista(2005-12-02)
 • Takich lekarzy mamy więcej i tu na miejscu co fałszują,tylko naszym adwokatom łatwiej wziąc kasę niż dochodzć prawdy!
 • moim zdaniem Sąd czy w Olsztynie czy też w Elblągu " przegra " z " kolegami prawnikami" bo to jedna grupa spoleczna . Są to aktorzy występujący " w imieniu prawa". Nie dajmy się omamiać. Czekamy na dalszy ciąg yych występów. Pewnie rozprawa będzie pod zamkniętymi drzwiami no bo jakże by maluczkich satysfakcjonować. Prawnicy górą !!! Parodia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rozśmieszony(2005-12-02)
 • A co powiecie na skandal z gazem do samochodów jaki powstal w ostatnią sobote . Na ul. Fromborskiej przy parkingu jest taka stacja co w sobote tankowala do samochodów zamiast gazu --WODĘ !! Czy nie ma osób pokrzywdzonych przez tą stację paliwową?? A może ktoś bardzo pilnuje aby sprawa nie wyszła na jaw??Chodzą słuchy że jednym z naciętych był nasz poseł Gintow - Dziewałtowski. Co w takim razie Pan na to Panie pośle??!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jednazofiar(2005-12-02)
 • i co cisza????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  oszukany(2005-12-05)
 • i co cisza????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  oszukany(2005-12-05)
Reklama