UWAGA!

Miało być wspólne życie…

Elbląg, Miało być wspólne życie…

Kryminalni z Elbląga zatrzymali 23-letniego Mateusza Z., który przez kilka miesięcy wyłudzał od swojej dziewczyny pieniądze pod pozorem wspólnego wynajęcia mieszkania. Udało mu się w ten sposób pozyskać kwotę około 5 tysięcy złotych. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Może mu grozić kara do 8 lat więzienia.

Mężczyzna działał od kilku miesięcy. Pod pozorem wspólnego wynajęcia mieszkania oraz jego remontu, wyłudzał od dziewczyny pieniądze. Były to sumy różnej wielkości. Łącznie wyłudził kwotę ponad 5 tysięcy złotych.
       - W rozmowie z policjantami przyznał, że mieszkanie oraz jego remont były tylko przykrywką – mówi st. post. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Tak naprawdę pieniędzy potrzebował na obstawianie zakładów bukmacherskich. Nie udało mu się jednak pomnożyć gotówki. Do wspólnego zamieszkania nie doszło.
       Zakończył się więc związek dwójki ludzi, a zaczęło policyjne postępowanie o wyłudzenie pieniędzy. Teraz 23-letni Mateusz Z. odpowie przed sądem. Za oszustwo może mu grozić do 8 lat pozbawienia wolności.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama