UWAGA!

Mieszkańcy Pasłęka zatrzymali czterech złodziei

 Elbląg, Mieszkańcy Pasłęka zatrzymali czterech złodziei

Pięciu mieszkańców Pasłęka zatrzymało czterech złodziei sprzętu RTV i AGD, który wynosili z dawnego internatu przy ul. Cichej w Pasłęku. Trzech dorosłych mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu, natomiast nieletni do policyjnej izby dziecka. Wszyscy odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Grozi im kara do 10 lat więzienia. Nieletni odpowie przed sądem rodzinnym.

Wszyscy zatrzymani to pasłęczanie. Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (24 lipca) około godz. 20.30 przy ul. Cichej w Pasłęku. Mężczyźni zostali zauważeni przez jednego ze świadków jak wynoszą sprzęt RTV i AGD z budynku dawnego internatu. Skradzione przedmioty schowali w krzaki.
       Świadkowie zdarzenia zatrzymali całą czwórkę i wezwali Policję. Do policyjnego aresztu trafili kolejno: 32-letni Piotr B., 20-letni Rafał P., 24-letni Jacek P., natomiast do izby dziecka trafił 16-letni Karol A. Wszyscy oprócz nieletniego byli pijani. Piotr B. miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mienie zostało odzyskane, a przy Jacku P. policjanci znaleźli jeszcze telefon i dwa zegarki pochodzące z innych kradzieży. Wszyscy odpowiedzą teraz za kradzież z włamaniem. Dorosłym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast 16-latek odpowie przed sądem rodzinnym.
      
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama