UWAGA!

----

Nastolatek z bogatą kartoteką

Zatrzymany przez policjantów kryminalnych 15-letni Paweł B. ma na swoim koncie 16 kradzieży. Młody chłopak włamywał się, okradał pasażerów komunikacji, a nawet pacjentów szpitala. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

Część spraw dotyczących przestępstw, których dopuścił się 15-latek została wznowiona po wcześniejszym umorzeniu. Dotyczy to m.in. kradzieży kołpaków z samochodów zaparkowanych na osiedlach w dzielnicy Nad Jarem, a także włamań do piwnic na Kamionce. Czynów tych Paweł B. dopuścił się jeszcze w 2008 roku. W tym samym roku ukradł też rower górski. Z ostatnich „dokonań”, jeszcze przed samym zatrzymaniem przez policję, 15-latek ukradł torebkę z jednego ze szpitalnych oddziałów, a także włamał się do dwóch piwnic. Łupem młodego złodzieja padły również studzienki kanalizacyjne, które 15-latek wyjął z okolic ulicy Niepodległości, a następnie sprzedał w punkcie skupu złomu. Teraz za wszystkie te swoje czyny odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • jaki sąd!!! obciąć ręce i wypuścić na wolność bo tak to jeszcze będziemy musieli go z pieniędzy podatników utrzymywać.
  • zgadzam się!!!!! Do gazu albo do wora i do wody
  • najblizszy poprawczak jest w Chojnicach, a kiedyś był w Elblągu. Przez ostatnie 20 lat tyle zakladów pracy, fabryk, szkółl, przedszkoli, urzedów zlikwidowano w Elblągu, że nie wiem, czy warto było skakać przez ten plot i obalać komunę.
  • .. .ale jest dużo sklepów, a ile lombardów. .. .i tak Elbląg zmienia nazwe z "wioski olimpijskiej"-bo wszyscy chodzą w dresach. .. na najwieksze w Polsce centrum handlowe-gdzie zarabiają tylko sklepikarze. .. .smutne. ..
  • Kto Ci broni otworzyć własny biznes, wynaleźć coś, zaistnieć? Lepiej brać zasiłek i narzekać bo przecież Ci się należy. No jak nie jak tak.
  • Biznes??? jaki biznes tu tylko łotry mają kasę a my obywatele patrzymy z zazdrością na niesprawiedliwość losu. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    germin(2011-03-17)
  • zgadzam się. utylizować małolata najlepiej w kopalni uranu. niech od i zapracuje na swoje przez nas, ludzi utrzymanie. a potem płatników pomoc medyczna, u specjalisty kolejka i pół roku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    masters(2011-03-17)
  • Ludziska : pamiętam akcję likwidacji przedszkoli i żłobków na przełomie wieków. Przeżywam nowe ich od podstaw tworzenie dzisiaj. .. gdyż podobno ich brakuje. Pamiętam "pomysły" Giertycha tworzenia szkół z komandosami jako wychowawcami. .. A tak naprawdę, brakuje mi w działaniach władz - zdrowego rozsądku - w sytuacjach takich jak problem młodzieży "trudnej" i jej prostowanie. Ale to już inna bajka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kris_abc(2011-03-18)
Reklama