UWAGA!

Nieproszony gość

36 - letni mieszkaniec gminy Braniewo postanowił odwiedzić swojego sąsiada mimo, że ten nie miał na to ochoty. Najpierw kopał w drzwi, a później wtargnął do mieszkania 46-latka i próbował go pobić. Uspokoił się nieco dopiero, gdyż córka zaatakowanego sąsiada zadzwoniła na policję.

W sobotę (25 października) tuż po godzinie 22, 36 - letni Dariusz L. poszedł do mieszkania swojego sąsiada. Obecność swoją oznajmił kopiąc bezpardonowo w drzwi 46 - latka. Gdy ten je otworzył, Dariusz L. wszedł do mieszkania. Pomiędzy mężczyznami wywiązała się kłótnia. Właściciel mieszkania zażądał, aby 36 - latek wyszedł. Ten nie tylko nie posłuchał gospodarza, ale próbował go jeszcze pobić. Kopnął go kilkakrotnie i prowokował do bójki. Mieszkanie opuścił dopiero, gdy córka właściciela mieszkania zadzwoniła po pomoc na policję.
     Interweniujący policjanci znaleźli Dariusza L. w jego mieszkaniu. Od mężczyzny czuć było silną woń alkoholu. Po przebadaniu przez lekarza 36 - latek trafił do wytrzeźwienia do policyjnego aresztu.
     W niedzielę Dariusz L. usłyszał zarzut naruszenia miru domowego, do którego przyznał się i poprosił o dobrowolne poddanie się karze. Swoje postępowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem.
     Za przestępstwo naruszenia miru domowego kodeks karny przewiduje karę do roku pozbawienia wolności.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama