UWAGA!

Pijany zniszczył trzy nagrobki, w tym swoich rodziców

 
Elbląg, Pijany zniszczył trzy nagrobki, w tym swoich rodziców
fot. nadesłana

Straty, jakich dokonał 32-latek z Elbląga, sięgną kilku tysięcy złotych. Pijany mężczyzna zniszczył trzy nagrobki, w tym swoich rodziców. Zdarzenie rozegrało się na elbląskiej nekropolii Dębica. Podczas oględzin policjanci znaleźli zwinięte wezwanie do sądu na nazwisko zatrzymanego, a w nim … amfetaminę.

O tym zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni przez zarządcę cmentarza. Pierwsze czynności, jakie wykonali, to oczywiście przyjęcie zawiadomienia o przestępstwie oraz oględziny miejsca. Na cmentarzu policjanci zastali poprzewracane i częściowo popękane płyty nagrobne oraz kamienne donice. Taka sytuacja miała miejsce na trzech grobach. Przy jednym z nich policjant znalazł zgnieciona kartkę. Było to wezwanie do sądu, a w środku niewielka ilość białego proszku. Po badaniach okazało się, że to amfetamina. Na wezwaniu było nazwisko, więc sprawa była dość prosta. Kryminalni dotarli do posiadacza tego dokumentu.

 

Okazało się, że to 32-letni elblążanin, który przyznał policjantom, że był na grobie u swoich rodziców i tam czasami pije wódkę, bo to go odstresowuje. Powiedział, że był kompletnie pijany i nie pamięta dokładnie jak to się stało, ale z pewnością nie zrobił tego celowo. Podejrzany mężczyzna był wcześniej karany, między innymi za posiadanie narkotyków oraz jazdę w stanie nietrzeźwym. Z tego ostatniego powodu był objęty dozorem elektronicznym. Teraz odpowie za znieważenie miejsca pochówku oraz posiadanie amfetaminy. Grozi mu kara do 2 lat więzienia. Straty jakich dokonał to co najmniej 2 tys. złotych.
      

Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama