UWAGA!

Podejrzany o zabójstwo żony i usiłowanie zabójstwa córki

 
Elbląg, Podejrzany o zabójstwo żony i usiłowanie zabójstwa córki
fot. (arch. portEl.pl)

Policjanci zatrzymali 59-latka, podejrzanego o zabójstwo żony i usiłowanie zabójstwa córki. Kobiety zostały odnalezione przez policjantów w swoim domu. Pomimo udzielonej przez funkcjonariuszy oraz zespół pogotowia pomocy 57-latka zmarła. Jej córka z obrażeniami ciała została przetransportowana helikopterem do szpitala w Olsztynie.

Wczoraj (19 lipca) po godz. 16.00 oficer dyżurny został poinformowany o awanturze rodzinnej w jednej z miejscowości w powiecie braniewskim. Pod wskazany adres natychmiast wysłano policyjny patrol. Wewnątrz funkcjonariusze zauważyli leżące na ziemi dwie kobiety oraz siedzącego mężczyznę. Policjanci obezwładnili podejrzanego, a następnie natychmiast przystąpili do udzielania pomocy poszkodowanym. Po chwili na miejsce przyjechał także zespół pogotowia, który przejął czynności ratownicze. Niestety, lekarz stwierdził zgon 57-latki. Jej córka z obrażeniami ciała została przetransportowana helikopterem do szpitala.
       Na miejscu pracował policyjny zespół dochodzeniowo-śledczy z technikiem kryminalistyki,prokuratorem oraz biegłym z zakresu medycyny sądowej. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady oraz narzędzie, które mogło posłużyć mężczyźnie do popełnienia tej zbrodni. Kryminalni rozpytali także osoby, które mogły mieć jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz motyw działania sprawcy oraz szczegółowy przebieg zdarzenia.
      
       Jeśli 59-latek usłyszy zarzut zabójstwa może mu grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.
      
      
sierż. Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama