UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Policjant po służbie nadal czujny

 
Elbląg, Policjant po służbie nadal czujny

Policjant, gdy kończy służbę nie przestaje być stróżem prawa. Braniewski funkcjonariusz zatrzymał 18-latka, który właśnie dokonywał transakcji kupna-sprzedaży marihuany. Chłopak trafił do policyjnego aresztu, a w ślad za nim jeszcze dwóch innych młodych mieszkańców Braniewa.

Jeden z braniewskich policjantów, będąc po służbie, zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy przy ul. Sikorskiego przeprowadzali transakcję sprzedaży marihuany. Funkcjonariusz natychmiast zareagował i zatrzymał jednego z podejrzanych. Okazał się nim 18-letni braniewianin. Nastolatek był kompletnie zaskoczony interwencją nieumundurowanego policjanta. Młody mężczyzna miał przy sobie ponad 5 gramów marihuany. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, a podejrzanego zatrzymali w policyjnym areszcie. Nastolatek usłyszał zarzuty posiadania oraz udzielana narkotyków i przyznał się do przestępstw.
       Braniewscy kryminalni pracując nad tą sprawą zatrzymali kolejne dwie osoby podejrzane o udzielanie narkotyków. 19- i 22-latek w sumie usłyszeli siedem zarzutów i przyznali się do zarzucanych im czynów.
       Wczoraj Sąd Rejonowy w Braniewie przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowaniu wobec 22-letniego braniewianina środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Teraz najbliższe dwa miesiące podejrzany spędzi w zakładzie karnym.
       Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.
       Według Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Jeśli sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej podlega karze pozbawienia wolności do lat 10.
      
KWP w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • 5 g to aż taka ogromna ilość? Tyle powinno się legalnie kupować w aptece. Byłaby akcyza, wpływy do budżetu i pewność, że nie kupuje się zanieszczyszczonego chemicznie zioła. A tak same straty, od płacenia za pracę policji i sądu po więzienia czy areszty dla handlarzy. Nawiasem mówiąc ok m-ca temu w parku od strony Mazurskiej cudny zapaszek palonego ziela unosił się wokół zaparkowanego tam radiowozu. .. Hipokryci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dota-031(2012-05-04)
 • buehuehuehue
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  center(2012-05-04)
 • sadzic, palic, zalegalizowac. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  palacz(2012-05-04)
 • Ostatnie podrygi, komenda juz niedługo będzie zlikwidowana, zostanie tylko posterunek i kilku policjantow. Jedyna komenda bedzie w olsztynie
 • ''Co dziś zaskoczy mnie, kto będzie miał kłopoty? Zawiną dwóch studentów, robiąc show dla idioty''
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  grtgvrvesrd(2012-05-04)
 • Patrzcie kto to napisał KWP w Olsztynie. Aleee. .. .nasza stolica województwa to Gdańsk więc, ,po co te artykuły na Elblaskiej stronie?:) ELBLAG TO NIE SZUWARY I BAGNA. Elblag z dala od Olsztyna!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  xdrtfc(2012-05-04)
 • Dziwi Was, że artykuł napisała KWP w Olsztynie??? Przecież zatrzymanie trzech młodych chłopaków z porażającą ilością narkotyków to powód do chwały!!! Bo czym jeszcze mogą się pochwalić? Nie wypada przecież okradaniem Elbląga chwalić się na elbląskich stronach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dota-031(2012-05-04)
 • Jakim prawem cywil zatrzymał osoby na podstawie przypuszczeń a może bratki sobie sprzedawali, cóż z tego że policjan ale po służbie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lolelb(2012-05-04)
 • Pewnie nie chcieli mu sprzedać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lolelb(2012-05-05)
 • bratki oczywiście:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lolelb(2012-05-05)
 • A elbląscy funkcjonariusze po służbie zapominają co w życiu swym zawodowym robią. Nikt mi nie powie, że nie widzą w parkach pijaczków, meneli przed sklepami itd. Ale co to ich obchodzi po służbie !!Nie wspomnę o ich braku jakiegokolwiek zainteresowania porządkiem prawnym w miejscach ich zamieszkania między innymi blokowiskach. Prawdę mówiąc to w dzień, oprócz drogówki, też ich nie widać. Chyba się boja takich osiedli jak Zawada, Nad Jarem. A jak wygląda dzielnicowy Zawady !!??? Bo mieszkam tu i nigdy go nie widziałem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Nasza czy nie Nasza Policja ?(2012-05-05)
 • Coś w tym jest, nasza elbląska policja potrafi tylko mandaty wlepiać, a wykrywalnością przestępstw pochwalić się mogą jak się im za rękę złodzieja przyprowadzi. Niedawno miała miejsce sytuacja, jak policjant po służbie denerwował się, że mu w nocy pod oknem bus hałasuje, ale nie zareagował-przez nockę całą halę okradli. Wiadomo kto, wiadomo jak, a już 2 miesiące gościa szukają, a on następne osoby w ten sam sposób okrada. Masakra
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wpmark(2012-05-08)
Reklama