UWAGA!

Posiedzą dłużej

Trzej mężczyźni, podejrzewani o napad na kasę w firmie Elbrol pozostaną w areszcie przynajmniej do 11 lipca. Sąd Rejonowy w Elblągu przedłużył ich tymczasowy areszt.

Przypomnijmy - w maju dwaj zamaskowani mężczyźni weszli do biurowca firmy Elbrol w Elblągu i strasząc kasjerki przedmiotem przypominającym broń palną, zabrali około 63 tysięcy zł. Pieniądze były przeznaczone na wypłaty dla pracowników. Sprawcy zbiegli. Świadkowie tego wydarzenia twierdzili, że był z nimi też trzeci mężczyzna, który stał na "czatach". Po dwóch dniach policja zatrzymała dwóch mężczyzn, których podejrzewała o dokonanie napadu. Sąd aresztował Andrzeja P., Andrzeja T. i Zbigniewa A.
     - Postępowanie dowodowe jest na etapie końcowym, czekamy jeszcze na analizę daktyloskopijną śladów, które zostawili sprawcy na miejscu zdarzenia - powiedział Jerzy Waryszak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Elblągu.
     Zatrzymani nie przyznają się do winy.
     - Czy są to żelazne dowody czy też tylko poszlaki, oceni prokurator prowadzący. Sąd przecież też czuwa nad sprawą. Skoro więc przedłużył areszt podejrzanym, to powinno znaczyć, że zebrane dowody uprawdopodobniają ich winę - stwierdził Jerzy Waryszak.
     Ostatecznie o sporządzeniu aktu oskarżenia zdecyduje już wkrótce prokurator.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Strach chodzić do pracy, skoro i tam jest niebezpiecznie. Gdzie ochrona?! A mojej bogatej teściowej nikt nie chce napaść
Reklama