UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • 19-nastolatko nie daj się zaszczuć. Prawo o ruchu drogowym art. 14!, art. 49! Czyli: Niema czegoś takiego jak przepuszczanie! Zabrania się zatrzymania pojazdu na przejściu dla pieszych, na przejeździe dla rowerzystów oraz w odległości mniejszej niż 10 m przed tym przejściem lub przejazdem; na drodze dwukierunkowej o dwóch pasach ruchu zakaz ten obowiązuje także za tym przejściem lub przejazdem - wykroczenie kierowcy mercedesa; Zabrania się wchodzenia na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych, spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi. Chyba, że stosujemy "modę na prawo" a nie prawo. .
 • Grubo masz. Mam nadzieję, że nie jeździsz samochodem bo strach z domu wychodzić jak myślę, że tacy jak ty też uczestniczą w ruchu. Na przejściu dla pieszych pierwszeństwo ma pieszy. Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych jest zabronione.
 • Masz rację powinni ten przepis zmnienić na zakaz parkowania. Ale 19 latka i tak jest winna - pieszy na pasach ma pierwszeństwo - a do zdarzenia doszło na pasach nie przed czy za. I mimo, że jest zakaz zatrzymywania o którym wspomniałeś, to inny przepis zabrania omijania wyprzedzania pojazdu który zatrzymał się w celu przepuszczenia pieszych - nie ważne czy zatrzymał się zgodnie z przepisami czy nie, czyli błąd nr. 2 19 latki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Tomasz 85(2019-09-09)
Reklama