UWAGA!

Rozpoznali sprawcę kradzieży na monitoringu

 
Elbląg, Rozpoznali sprawcę kradzieży na monitoringu

Policjanci z Braniewa zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który został rozpoznany na sklepowym monitoringu jako sprawca kradzieży sklepowej sprzed dwóch dni. Funkcjonariusze odzyskali utracone mienie, a sprawca usłyszał zarzut kradzieży.

Młody mężczyzna został zatrzymany przez policjantów po zgłoszeniu pracowników sklepu, którzy rozpoznali 21-latka na monitoringu sklepowym jako sprawcę kradzieży sprzed dwóch dni. Mieszkaniec gminy Braniewo ukradł w minioną sobotę ładowarkę i akumulator o wartości blisko 300 zł. Wczoraj (16 października) ponownie pojawił się w sklepie. Policjanci odnaleźli skradziony sprzęt w jednym z braniewskich lombardów. Odzyskane mienie wróciło do właściciela, a sprawca usłyszał zarzut kradzieży wykroczeniowej, do której się przyznał.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Q. .a nie wiedziałem do dziś, że istnieje "kradzież wykroczeniowa"!!! Poproszę o wyszczególnienie i opis innych rodzajów kradzieży.
  • @Student123 - Google -> Kradzież wykroczeniowa. Jeśli jednak nawet tak proste użycie komputera przekracza Twoje umiejętności, to dodam, że kradzież wykroczeniowa, to taka, w której wartość skradzionych przedmiotów nie przekracza 1/4 minimalnego wynagrodzenia za pracę, a więc jest jedynie wykroczeniem. Powyżej tej kwoty (aktualnie 500zł) jest to przestępstwo. Mam nadzieję, że napisałem to wystarczająco dla Ciebie zrozumiale.
  • @Zennon. - @Zenek Ty chyba też nie wpisałeś do google sformułowania „kradzież wykroczeniowa”. Wpisz tę frazę, a zrozumiesz. :D
Reklama