UWAGA!

Trzech nieletnich złodziejaszków

Policja zatrzymała trzech nieletnich członków grupy przestępczej, trwają poszukiwania pozostałych młodocianych przestępców.

Zatrzymanymi są czternastolatek oraz jego dwaj piętnastoletni koledzy. Chłopcy od maja ubiegłego roku popełnili szesnaście czynów karalnych na terenie naszego miasta. Udowodniono im szereg kradzieży m.in. torebki, którą ukradli w tramwaju, portfela skradzionego w kantorze przy ul. 1 Maja oraz liczne kradzieże telefonów komórkowych w autobusach linii 7, 11, 14 i 16. Rejonem ich działań było praktycznie całe miasto. W maju 2005 r. włamali się również do samochodu przy ul. Pestolazziego, z którego ukradli saszetkę z pieniędzmi i dokumentami. Na basenie przy ul. Robotniczej włamali się do szafki ubraniowej, skąd wzięli portfel. Przestępcy nie oszczędzili nawet chorych, bowiem w listopadzie 2005 r. okradli jednego z pacjentów Szpitala Wojewódzkiego.
     Nieletni sprawcy przyznali się do popełnienia wymienionych czynów i wskazali również współsprawców, których obecnie poszukują funkcjonariusze policji. W dalszym ciągu trwa ustalanie innych przestępstw popełnionych przez „pracowitych” młodzieńców. Młodymi przestępcami zajmie się teraz Sąd Rodzinny i Nieletnich.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama