UWAGA!

Ukradł 12 tys. zł swojemu szefowi

 Elbląg, Ukradł 12 tys. zł swojemu szefowi

30-letni elblążanin, który od kilku tygodni pracował w firmie przewożącej meble, skusił się na pieniądze należące do szefa. Ten jednak zniknięcie 12 tysięcy złotych szybko zauważył i powiadomił policję. Nieuczciwy pracownik został zatrzymany i przyznał się do winy. Okazało się, że wcześniej był już karany m.in. za rozboje, kradzieże, groźby i fałszywe zeznania.

Kierowca jednej z firm, zajmujących się dowozem mebli poinformował funkcjonariuszy, że jego współpracownik, 30-letni Artur G., prawdopodobnie ukradł ze służbowej saszetki blisko 12 tys. złotych. Powiedział, że na chwilę wyszedł z samochodu, a kiedy do niego wrócił zorientował się, że zniknęły wszystkie pieniądze. Policjanci natychmiast przyjechali na miejsce. Wskazany mężczyzna początkowo twierdził, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem gotówki. Został więc zatrzymany. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się, że to jednak on wziął pieniądze z saszetki. Powiedział, że skusiła go duża ilość gotówki i postanowił wykorzystać sytuację. Szybko wyjął pieniądze i ukrył w suficie samochodu.
       Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. Będzie on odpowiadał za popełnienie kradzieży w warunkach tzw. recydywy, gdyż, jak się okazało wcześniej dopuszczał się podobnych przestępstw i odsiadywał wyrok w więzieniu. 30-latek był karany, m.in. za rozboje, kradzieże, groźby i fałszywe zeznania.
       Teraz ze swojego postępowania ponownie będzie się tłumaczył przed sądem. Może mu grozić kara nawet 7,5 roku pozbawienia wolności.
      
KWP w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama