UWAGA!

W aucie mieli narkotyki a sami byli poszukiwani za włamania

 Elbląg, W aucie mieli narkotyki a sami byli poszukiwani za włamania

Zarzuty posiadania narkotyków oraz włamań i kradzieży usłyszało dziś dwóch 24-latków. Wczoraj dwaj mężczyźni, którzy jechali volkswagenem passatem zostali zatrzymani do kontroli drogowej. W aucie policjanci znaleźli niewielką ilość amfetaminy. Obaj mężczyźni byli poszukiwani do prowadzonych spraw włamań. Teraz odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

Była godz. 1.30 w nocy, gdy policyjny patrol prewencji zatrzymał na ul. Warszawskiej w Elblągu osobowego volkswagena. Jechało nim dwóch mężczyzn. Podczas kontroli przy 24-letnim Damianie J. policjanci znaleźli woreczek z niewielką ilością amfetaminy. Chwilę później okazało się, że obaj byli typowani do włamań na terenie Elbląga i Pasłęka i są w zainteresowaniu policji.
       Obaj zostali więc zatrzymani. Damian J. usłyszał dziś zarzut posiadania narkotyków oraz ponad dziesięciu włamań. Policjanci udowodnili mu kradzieże z mieszkań i domów biżuterii oraz pieniędzy. Te rzeczy stanowiły główne łupy w okradanych mieszkaniach. 24-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Teraz zajmie się nim sąd. Za kradzież z włamaniem Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
      
asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama