UWAGA!

Włamał się do piwnicy sąsiada

Policjanci ujęli dziewiętnastolatka, który w miniony weekend włamał się do piwnicy sąsiada i ukradł stamtąd dwa imadła.

– Czasy, gdy złodziej nie kradł na swojej ulicy czy dzielnicy, minęły bezpowrotnie. Obecnie zuchwałość sprawców kradzieży dosięga nawet sąsiadów z bloku – komentuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu.
     Do opisywanego zdarzenia doszło nad ranem 20 stycznia przy ul. Tamka. Gdy 19-letni Robert S. poszedł do piwnicy po drewno na opał, „zajrzał” także do sąsiedniego pomieszczenia. Zerwał kłódkę zamykającą piwnicę sąsiada i ukradł z niej dwa ciężkie imadła o wartości 500 zł. Skradzione narzędzia sprzedał w skupie złomu. Zatrzymany przyznał się do zarzucanego mu czynu, otrzymał karę jednego roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Ponadto objęty został dozorem kuratora oraz zobowiązany do kontynuowania nauki.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • a sąsiad to urządził sobie majsterkownię w piwnicy a imadła otrzymał w prezencie pod choinkę?
 • a hugo cie to obchodzi, skąd on miał te imadła. Jego piwnica, więc mógł w niej nawet trzymać taczke
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  spectrum7Glr(2006-01-24)
 • jaki S? kto poda jego nazwisko? niech mu będzie sławne to co zdziałał.
 • Pochwalam S. - zachował się jak prawdziwy obywatel. A ten nieszczęsny złodziejaszek zapewne szukał tam "żyły dżemu" lub hurtowni ogórków małosolnych i trafił na ..... na dwa imadła i policję! Teraz "oni" zapewne mu nabiał wkręcą w te imadła i przyzna się nawet, że jego ojciec napisał "Pana Tadeusza", a on ojcu tylko dyktował!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obawatelKana(ł)(2006-01-24)
 • wygląda na to że sąsiad imadła nabył w pewexie za dolary
 • Szkoda że wpadł, gdyby skok stulecia się powiódł i udałoby się wywieżć te imadła za granicę - byłby urzadzony do końca życia i już nigdy nie musiałby kraść.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  HenrykKwinto(2006-01-24)
 • srell twoja majsterkownia znajduje sie zapewne w kuchni a imadła trzymasz w lodowce.Nie wiem co widzisz w tym dziwnego!?
 • Z tymi imadłami to tak jak z pewnym cherlawym zapaśnikiem z Polski, który pokonał niegdyś jakiegoś mistrza CCCP (czytaj Cepolandu). Nikt nie dawał mu szans, ale jednak Polak go pokonał! A na pytanie jak to się stało odpowiedział dziennikarzowi: chłopie nie masz pojęcia ile siły przydaje ci ból, gdy w czasie walki ugryziesz się we własne jaja! Bowiem sowiecki Kazach zrobił ze mnie takiego młynka, że już nie rozpoznawałem jaka część ciała należy do mnie, a będąc bliski omdlenia patrzę jakieś jądra, więc nie wiele myśląc zacisnąłem na nich z siłą imadła swoją paszczękę.....!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  suples(2006-01-24)
 • no niestety, ostatnia wypowiedź powaliła mnie na kolana! Nie rozumiem związku z tematem, ale cóż... może to nie o to chodzi?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lena37(2006-01-25)
Reklama