UWAGA!

Wszedł do cudzego mieszkania i ukradł telewizor

Elbląg, Wszedł do cudzego mieszkania i ukradł telewizor

Policjanci z Posterunku Policji w Pieniężnie zatrzymali 23-letniego Damiana Sz. podejrzanego o kradzież. Mężczyzna ukradł telewizor z mieszkania na terenie gminy Pieniężno, a później sprzedał go innej osobie. Teraz może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

W niedzielę (4 sierpnia) jeden z mieszkańców gminy Pieniężno poinformował policjantów o kradzieży. Z jego relacji wynikało, że w nocy nieznany sprawca ukradł z jego mieszkania telewizor o wartości 1000 złotych. Zgłaszający dodał, że w tym czasie spał, a drzwi od mieszkania nie były zamknięte na klucz.
       Policjanci z Posterunku Policji w Pieniężnie natychmiast podjęli działania zmierzające do ustalenia sprawcy i odzyskania skradzionego mienia. Po kilkunastu godzinach od zgłoszenia podejrzany trafił do policyjnego aresztu.
       Okazał się nim 23-letni mieszkaniec gminy Górowo Iławeckie. Damian Sz. usłyszał zarzut kradzieży i przyznał się do przestępstwa. Policjanci ustalili, że podejrzany sprzedał skradziony telewizor innej osobie za 250 złotych. Wczoraj funkcjonariusze odzyskali skradziony sprzęt, który w najbliższym czasie zostanie przekazany właścicielowi.
      
KWP w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama