UWAGA!

Wyrwał kobiecie torebkę i chciał uciec

21-letni Michał S. podbiegł do stojącej przed budynkiem kobiety, wyrwał jej torebkę, a następnie zaczął uciekać. Za sprawcą pobiegł syn pokrzywdzonej, który w trakcie pościgu przewrócił go na trawnik i tym samym odzyskał skradziony łup. Teraz Michał S. odpowie przed sądem za kradzież. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło około godziny 10 w okolicy ul. Bema.
       - 21-letni mężczyzna upatrzył sobie w stojącej przy budynku grupie osób kobietę, która przytrzymywała ręką zawieszoną na ramieniu torebkę – relacjonuje sierż. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Podbiegł do niej, wyrwał torebkę, w której znajdowało się ponad 10 tys. złotych, a następnie zaczął uciekać.
       - Swoją „zdobyczą" nie nacieszył się jednak zbyt długo – kontynuuje sierżant Nowacki. - W pościg za uciekającym złodziejem rzucił się 27-letni syn kobiety. W tym samym czasie jedna z osób, która widziała całe zdarzenie zadzwoniła po policję. Jeden patrol przyjechał do okradzionej kobiety, drugi w tym samym czasie zatrzymywał już 21-letniego złodzieja.
       Jak się okazało Michał S. ma na swoim koncie również inne, podobne czyny. Teraz odpowie i za ten. Za kradzież Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
      
      
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama