UWAGA!

Zatrzymali głównego podejrzanego

Policjanci kryminalni zatrzymali głównego podejrzanego do sprawy kradzionych radioodtwarzaczy samochodowych, o której informowaliśmy w artykule Sprawa kradzieży samochodowych radioodtwarzaczy – są kolejni zatrzymani. 22-letni Przemysław B. ma na swoim koncie 30 włamań do samochodów na terenie miasta. Prokuratura Rejonowa w Elblągu zastosowała wobec mężczyzny dozór policji.

Przypominamy: w połowie lutego tego roku elbląscy policjanci kryminalni zatrzymali 33-letniego Waldemara Ł., który kilkanaście razy włamywał się do samochodów na terenie miasta, wybijał w nich szyby i kradł ze środka radia. 33-latek zanosił je następnie do lombardu i spieniężał. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście radioodtwarzaczy samochodowych i umów lombardowych, które znajdowały się m.in. w mieszkaniu mężczyzny. Następnego dnia w ręce funkcjonariuszy trafiły trzy kolejne osoby zamieszane w sprawę.
     Funkcjonariusze zabezpieczyli w elbląskich lombardach kolejne radia pochodzące z kradzieży.
     W minioną sobotę (28 lutego) policjanci zatrzymali głównego podejrzanego w sprawie kradzionych radioodtwarzaczy. 22-letni Przemysław B. na swoim koncie ma 30 włamań do samochodów. Prokuratura Rejonowa w Elblągu zastosowała wobec mężczyzny dozór policji.
oprac. A na podst. info. KMP w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Wykastrować rodziców
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ornitolog(2009-03-03)
 • mój przedmówca ma rację, będzie kiedyś rodzicem to jego też wykastrują :)
 • Widać Twoich nie zdążyli, ale jeszcze jest szansa Ciebie wykastrować. W Polsce, nie dość że są za niskie kary za wszelkie przestępstwa, to nie są egzekwowane. Mogę się założyć, że nie pójdą do więzienia. Gdyby dostali 10 lat, następni najpierw mocno by się zastanowili. Masz przykład Polaka skazanego w Anglii na dożywocie za gwałt. U nas jest max 12 lat, ale dostają 2 albo tylko zawiasy. Prawo w Polsce jest przeciwko normalnym obywatelom.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  lewnik(2009-03-03)
 • Nasze państwo i jego wszelakie agendy kochają lumpenproletariat i nie zrobią mu krzywdy. A tych właścicieli i namolnych, niby pokrzywdzonych na pohybel. Ot co.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2009-03-03)
 • Szanowni Państwo, czy ktos jest w stanie oduczyć niemniej szanownego Aborygena Miejscowego takich czczych i bezwartościowych słów jak lumpenproletariat, tumaństwo wszechogólne i wiele innych ? To słownictwo urąga pięknu naszego języka ojczystego, a dla tego Pana niestety jest chlebem powszednim. Żenada
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  otumaniony(2009-03-03)
Reklama