UWAGA!

Znaleziono narkotyki

 
Elbląg, Znaleziono narkotyki
fot. policja

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwie osoby, które posiadały w mieszkaniach narkotyki. W pierwszym przypadku zatrzymaną była 27-letnia kobieta, w drugim o rok starszy od niej mężczyzna. W obu sytuacjach zabezpieczono amfetaminę i marihuanę. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

27-latkę policjanci odwiedzili w jej mieszkaniu. Mieli informację, że kobieta może mieć narkotyki. Wiedza okazała się być potwierdzona. Podczas przeszukania funkcjonariusze natrafili na pudełko, to w nim znajdowało się 21 zawiniątek z folii aluminiowej a w nich porcje marihuany. Dwa kolejne zawiniątka zawierały amfetaminę. Łącznie zabezpieczono 30,4 grama marihuany oraz 4,5 grama amfetaminy. Policjanci kryminalni wczoraj (16 lutego) zatrzymali również 28-latka, który przy sobie posiadał zawiniątko z amfetaminą. W toku czynności postanowili przeszukać również jego mieszkanie. To okazało się słuszne. W pokoju, który zajmował 28-latek był słoik wewnątrz, którego znajdowała się marihuana. W mieszkaniu znaleziono również dwa woreczki strunowe z amfetaminą.
       Obojgu zatrzymanym grozi teraz kara za posiadanie substancji odurzających. Ustawa przewiduje za taki czyn karę do 3 lat pozbawienia wolności.
      
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama