UWAGA!

Znęcał się nad konkubiną - trafił do aresztu

Decyzją sądu na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafi 57-letni Władysław G., który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną. Kobieta podczas kolejnej domowej awantury zadzwoniła po policję. Mężczyźnie może teraz grozić kara do 5 lat więzienia.

57-letni, mężczyzna, który podczas zatrzymywania przez policjantów miał w organizmie 1,8 promila alkoholu twierdził, że nie jest niczemu winny i nic nie zrobił. Innego zdania była mieszkająca z nim kobieta wzywająca policję. Rodzina miała założoną tzw. Niebieską kartę. Była więc pod nadzorem dzielnicowego i m.in. to właśnie przyczyniło się do odpowiedniego pokierowania sprawą.
       Gdy mężczyzna w miniony piątek (10 września) po pijanemu wywołał awanturę i zaczął szarpać konkubinę, ta zadzwoniła po policję. Kobieta nie chciała wcześniej zgłaszać znęcania się nad nią. Teraz postanowiła jednak położyć kres domowej przemocy. 57-letni Władysław G. został zatrzymany do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie, natomiast ofiara przemocy złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Wczoraj sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące. Za znęcanie się nad rodziną może mu grozić
       kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama