UWAGA!

Znęcał się nad matką

 Elbląg, Znęcał się nad matką
fot. (arch. portEl.pl)

Policjanci interweniowali wczoraj w mieszkaniu starszej kobiety, nad którą miał się znęcać jej 50-letni syn. Mężczyzna trafił do aresztu. Teraz prowadzone postępowanie określi czy usłyszy on zarzuty znęcania się nad matką. Za taki czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (11 stycznia) dyżurnego elbląskiej komendy zaalarmowały dwie starsze kobiety, których zaniepokoiła sytuacja siostry. 82-letnia kobieta mieszka razem ze swoim 50-letnim synem. Siostry w trakcie odwiedzin zauważyły, że syn zaniedbuje matkę. Co więcej, powiedziały policjantom, że widziały jak 50-latek szarpał matkę, krzyczał na nią, a nawet miał ograniczać jej żywność. Kobieta stwarzała wrażenie zastraszonej.
       W czasie policyjnej interwencji 50-latek był agresywny i awanturniczy. W mieszkaniu panował bałagan i unosił się fetor z resztek jedzenia. Funkcjonariusze zdecydowali się na zatrzymanie mężczyzny. 82-latką zajęły się jej siostry. Jeżeli potwierdzą się zarzuty, mężczyźnie może grozić kara do 5 lat więzienia.
      
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama