UWAGA!

Modlitwa za papieża

Od dziś do dnia pogrzebu Ojca Świętego w elbląskim kościele pw. św. Pawła Apostoła odmawiany będzie różaniec w intencji papieża.

- W łączności z całym światem modlącym się w tych dniach za Jana Pawła II także i my chcemy o Nim pamiętać w modlitwie - mówi ojciec Mateusz z parafii św. Pawła Apostoła. - Stąd w naszym kościele przy ul. Obrońców Pokoju 10 codziennie, aż do dnia pogrzebu Ojca Świętego o godz. 20.00 odmawiać będziemy różaniec, po nim komplete, a o godz. 21.00 Apel Jasnogórski. Zapraszamy wszystkich elblążan do udziału w modlitwie.
przyg. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Pozostal wielki smutek i ból.
 • Odchodzi tak Wielki Człowiek, a my elblążanie nie mamy dostępu do fotorelacji z Jego povytu w naszym mieście. STWÓRZMY SWOISTĄ HISTORIĘ POBYTU TU PAPIEŻA, POPRZEZ UPUBLICZNIENIE WSZYSTKICH ZDJĘĆ Z TEGO OKRESU, Z ZASOBÓW DZIENNIKARSKICH I PRYWATNYCH
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblążanin(2005-04-04)
 • Trochę mamy: www.portel.pl
 • w niedzielę podczas mszy o godzinie 18 w kościele św.Brunona ksiądz prowadzący nabożeństwo stojąc przed ołtarzem dyskutował z kościelnym oczymś sądząc po ich śmiechu bardzo wesołym wiem że ksiądz jest bardzo młodą osobą ale to nieusprawiedliwia jego zachowania
 • W Brunonie w ogóle są dziwne zwyczaje np.: rekolekcje wielkopostne dla dzieci w kościele trwają po 30 minut a wszkołach nie ma zwykłych lekcji. Na pół godz. to dzieci mogą iść po południu.
Reklama