UWAGA!

Elbląska piłka nożna z lat 70. na zdjęciach Czesława Misiuka

 Elbląg, Elbląska piłka nożna z lat 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
fot. Czesław Misiuk)

W latach 70. elbląska piłka nożna odniosła pierwsze sukcesy na ogólnopolskiej arenie. Utrwalał to na zdjęciach Czesław Misiuk, którego bogate archiwum udostępnia Czytelnikom portEl.pl jego syn Tomasz, również fotograf. 

Co tydzień na portel.pl przedstawiamy kolejne tematycznie podzielone zdjęcia, jakie od drugiej połowy lat 60. wykonywał w Elblągu znany fotograf Czesław Misiuk (1937-2001). Przekazał je nam jego syn Tomasz, również fotograf.

Dzisiaj publikujemy pierwszą z galerii zdjęć poświęconych elbląskiej piłce nożnej z lat 70. Znajdziecie na nich m.in. ujęcia ze stadionu przy ul. Agrykola i stadionu przy ul. Krakusa.

Mamy nadzieję, że ta publikacja będzie okazją do wspomnień, opowieści szczególnie skierowanych do młodszych elblążan, "jak kto kiedyś było". Wszystkich - którzy by chcieli uzyskać odbitki lub większe formaty publikowanych w portEl.pl zdjęć - Tomasz Misiuk zaprasza do kontaktu mailowego pod adresem  fotografista18@gmail.com

 

Od redakcji: Nie dysponujemy opisami zdjęć. Zachęcamy Czytelników do dzielenia się swoją wiedzą na temat tych wydarzeń w komentarzach, można też dodawać opisy pod konkretnym zdjęciem, do czego gorąco zachęcamy.


Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Dawno temu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama