UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • wszystko fajnie, tylko że dziś się pluje na powstańców i na groby pomordowanych i państwo polskie pozwala na to bo tak zwana demokracja dopuszcza takie działania bo to postęp i wolność poglądów i inne bzdury, postępowa międzynarodówka socjalistyczna i partia dwuliterowa co chwilę organizuje prowokację, a to towarzyszka postępowa socjalistyczna profesor piskliwa z partii 3 literowej w TV mówi oficjalnie że to byli faszysci i przed wojną już hajlowali brawo ! a marsz niepodległosci też faszysci, homoseksualizm jest fajny i trzeba ich czcić i głaskać bo to ludzie wyjątkowi, a w gdańsku pojawiały się plakaty - mam zdjęcie- jest w necie też, pier. .. ol polskość zostań europejczykiem, zrobimy wam drugi katyń - miejscie uboju faszystów, no i ABW o tym wie i Polycja i AW i SKW i niezależne demokratyczne sądy i fajnie i wszystkim się podoba, zaczyniacie jak 1772 a skończycie jak w 1939.. .wspomnicie moje słowa za pare lat. .. .
  • @0007 - Tym bardziej musimy strzec takich wartości jak honor, godność, tradycja, kultura, wiara i na tym fundamencie budować teraźniejszość i przyszłość. My Polacy mamy w sobie"gen"niepodległości i to jest wartość ponadczasowa. Cieszmy się, że nasze dzieci mogą żyć w wolnej i pięknej Ojczyźnie. Nie muszą ginąć w ogniu wojny. Nauka, wykształcenie i czynienie dobra to jest przyszłość. !!!
Reklama