UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Będą nowe skwery

 
Elbląg, Będą nowe skwery

W celu wykonania szeregu prac związanych z uporządkowaniem i zazielenieniem terenów w śródmieściu Elbląga. Prezydium Miejskiej rady Narodowej w formie uchwały opracowało program robót dla Zarządu Zieleni Miejskiej na br. i rok 1965.

Między innymi prezydium zobowiązało dyrekcję Zarządu Zieleni Miejskiej, aby w 1965 roku przedsiębiorstwo ograniczyło się do niezbędnego wykonania pracochłonnych robót i kosztownych pielęgnacji na rzecz sadzenia drzew i krzewów ozdobnych na terenach dotychczas nieuporządkowanych. Zgodnie z programem robót ZZM przy szeregu blokach oraz na placach, a między innymi przy ul. Trybunalskiej, Słonecznej, Tysiąclecia, Giermków, na placach Wolności, Powstańców Warszawskich i wielu innych po uporządkowaniu mają powstać trawniki i zieleńce.
      
      
(P.)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama