UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Cykl odczytów filozoficznych w Elblągu

Działacze TRZZ w Elblągu postanowili zorganizować cykl odczytów filozoficznych dotyczących historii filozofii, biorąc pod uwagę głównie okres przedmarksistowski, informował Głos Elbląga z 3 marca 1960 roku.

Do współpracy zaproszono Uniwersytet Warszawski. Ostatnio Zarząd Powiatowy TRZZ otrzymał terminarz odczytów od marca do maja, które  zostaną wygłoszone w Elblągu przez znanych pracowników naukowych UW: Andrzeja Nowickiego, Leszka Kołakowskiego, Zbigniewa Ogonowskiego, Bronisława Baczko, Jakuba Litwina i Krzysztofa Pomiana. Inicjatywa Zarządu Powiatowego TRZZ ma na celu zapoznanie miejscowego społeczeństwa z podstawowymi kierunkami filozofii i zainteresować powinna szerokie rzesze aktywu partyjnego, społecznego, nauczycieli oraz inteligencję.
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama