UWAGA!

Duże obroty w Galluxie

Nowoczesne urządzenie sklepu uzupełni wkrótce neon, który niebawem zainstalowany będzie na fasadzie budynku, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 8 listopada 1956 r.

W ub. miesiącu został otwarty w Elblągu przy placu Słowiańskim 13/15 sklep "Galluxu". Jest to jeden z piękniejszych sklepów w naszym województwie. Sklep jest zaopatrzony w duży asortyment towarów, gdyż celem tej placówki jest zaopatrzenie nie tylko mieszkańców Elbląga, ale i Malborka, Braniewa a nawet Olsztyna, który, mimo że jest miastem wojewódzkim nie posiada dotychczas sklepu "Galluxu". Nowoczesne urządzenie sklepu uzupełni wkrótce neon, który niebawem zainstalowany będzie na fasadzie budynku.
     Kierownik elbląskiego "Galluxu", ob. Konrad Leszczyński, zapewnia nas, że sklep będzie stale dostatecznie zaopatrywany w towary nie tylko produkcji krajowej, ale i pochodzące z importu.
     Z każdym dniem wzrastają w sklepie obroty, które obecnie sięgają dziennie 100.000 zł.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Dawno temu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • "GALUX" - jak ja lubiłam ten sklep ! Ileż tam rzeczy kupiłam, a nie było tak tanio... Tylko lustra mieli fatalne, ostro pogrubiały. I mój elegancki mężczyzna też tam się czasem ubierał, a ten to dopiero był wybredny - Małgorzata
Reklama