UWAGA!

Elbląg coraz ładniejszy

W Elblągu buduje się coraz więcej nowoczesnych bloków mieszkalnych oraz restauruje stare - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 13 czerwca 1963 roku.

Ostatnio nowe elewacje otrzymały budynki przy ul.: Kosynierów Gdyńskich i Trybunalskiej. Mieszkańcy ulic: Słonecznej, A. Struga, doczekali się wreszcie remontu nawirzchni ulic. Wiele ulic otrzymało jarzeniowe oświetlenie.
      
C.M.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A pracy jak nie ma tak nie ma, horrendalne koszty życia i opłat. Trudno przeżyć. Lombardy zarbiaja ogromne pieniądze na biednych którzy wysprzedają wszystko co możliwe by uzyskać pieniądze na życie. Naród coraz biedniejszy, państwo coraz bardziej chore chylące sie ku upadkowi. Zamordowano cakowicie prywatna inicjatywą mało co jeszcze się opłaca. Firmy bankrutują, sklepy zamykają, młodzi nie zawirają małżeństw, nie robią ślubów bo wszystko za drogiejuż dawno, wiekszośc wyjechała za chlebem, ale elbląg coraz piękniejszy i co z tego, chyba dla tych Turków, Azerów i Albańczyków których coraz więcej nielegalnie, którzy pzrejmują drobny handel i suługi. Świetna przyszłość dla nich, przejmą handel i drobne usługi jak w Niemczech, takie warunki dla własnych rodaków stwarza rząd, że szykują piekną Polskę dla fali emigrantów, bo wiekszość Polakó wyjedzie za chlebem. Elblag pięknieje !!!! a mi d. .. .. wieje !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  zieminain-pl(2013-06-14)
 • to jest artykuł z 1963 roku gamoniu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Czytelnik_MOBI_38014(2013-06-14)
 • Priorytetem dla Elbląga są zakłady pracy. Bez nich nasze miasto umiera. Pieniądze powinny być przeznaczane na nowe miejsca pracy. To jest główny cel dla Elbląga.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  kropla(2013-06-16)
Reklama