UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Łyżwiarze z Elbląga

Sekcja łyżwiarska Włókniarza już nieraz zwracała się z prośbą o przydzielenie butów i innego najpotrzebniejszego sprzętu sportowego, jednak za każdym razem otrzymywała odpowiedź, że są duże trudności w zakupie, informował Głos Wybrzeża z 16 września 1954 r.

Łyżwiarze elbląskiego Włókniarza przygotowują się pilnie do nadchodzącego sezonu zimowego. Prawie codziennie odbywają się na boisku „suche zaprawy”, w czasie których młodzież uczy się techniki jazdy i nabierze kondycji.
     Ale jedna rzecz martwi wszystkich. Sekcja nie posiada sprzętu. Wprawdzie w magazynie znajduje się 14 par nowych panczenów, ale bez butów.
     Sekcja łyżwiarska Włókniarza już nieraz zwracała się z prośbą do Rady Okręgowej ZS Włókniarz w Gdańsku o przydzielenie butów i innego najpotrzebniejszego sprzętu sportowego, jednak za każdym razem otrzymywała odpowiedź, że są duże trudności w zakupie.
     Ciekawe, dlaczego takich trudności nie ma Rada Okręgowa ZS Stal w Gdańsku, która potrafiła postarać się o doskonały sprzęt dla swej sekcji łyżwiarskiej.
     Najwyższy czas, ażeby również Rada Okręgowa Włókniarza zainteresowała się wreszcie swoim kołem sportowym w Elblągu i umożliwiła sekcji łyżwiarskiej zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama