UWAGA!

Są punkty skupu słoików

 Elbląg, Są punkty skupu słoików

 Co robić z pustymi słoikami i pozostałymi po różnego rodzaju przetworach np. dżemach, ogórkach konserwowych itp. pyta obywatel zamieszkały przy ul. Ogrodowej w Elblągu - czytamy w Głosie Elbląga z 6 maja 1966 roku.

Słoiki te bezużyteczne w gospodarstwie domowym znaleźć można poniewierające się po kątach i piwnicach każdego niemal domu w naszym mieście. Wyrzucić je na śmietnik - oczywiście szkoda, gdyż mogłyby z powodzeniem przydać do dalszego użytku takim zakładom, jak np. Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Tolkmicku. Niestety wszystko rozbija się o brak jakiegoś punktu, który zajmowałby się skupem takich szklanych opakowań, chociaż punktów takich nie brak na Wybrzeżu - kończy nasz czytelnik.
       Śpieszymy więc zapewnić wszystkich mieszkańców Elbląga posiadających zapasy takich słoików, że również i u nas istnieją punkty skupu opakowań szklanych. Punkty te mieszczą się w WPHS przy ul. Słonecznej oraz przy ul. Morszyńskiej i Grochowskiej. Niezależnie od wymienionych istnieje jeszcze tzw. skup objazdowy, zajmujący się między innymi i skupem słoików.
      
***
       Artykuł zawiera oryginalną pisownię. 

      
(L.)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Dawno temu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama