UWAGA!

Toruńskie "Gryfy" w elbląskiej "Bażantarni"

 
Elbląg, Toruńskie "Gryfy" w elbląskiej "Bażantarni"

Zgodnie z planem Elbląskich Zakładów Gastronomicznych - muszla koncertowa parku "Bażantarnia" kosztem ok. 150 tys. zł została odnowiona i estetycznie odmalowana - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 22 lipca 1965 roku.

Pierwszą z nich będzie bezinteresowny koncert przebywającego w Elblągu zespołu "Gryfy" z Torunia, zorganizowany w ramach czynu lipcowego wspólnie z EL - Klubem Jazzu Tradycyjnego. Coraz popularniejsze w Elblągu i Krynicy Morskiej "Gryfy" wystąpią w muszli koncertowej parku "Bażantarnia" w dniu 22 lipca. Początek koncertu o godz. 15. Organizatorzy występu zespołu "Gryfy" zapraszają do parku "Bażantarnia" w dniu święta lipcowego całe społeczeństwo Elbląga.
       Po koncercie o godz. 18 zespół "Gryfy" będzie grał do tańca na imprezie "Non-Stop" zlokalizowanej w pomieszczeniach klubu sportowego "Olimpia", mieszczącego się przy ul. Kotwicznej 2 (za kanałem). Tym razem "Non-stop" odbędzie się na świeżym powietrzu. Tak więc El-Klub i "Gryfy" w dniu święta lipcowego dają elblążanom dwie kulturalne imprezy rozrywkowe.
      
      
CeS
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama