UWAGA!

W elbląskim SOR można wypożyczyć telewizor

 Już niejednokrotnie dzieliliśmy się z naszymi czytelnikami wieścią o zamiarach elbląskiego SOR-u, dotyczących założenia wypożyczalni telewizorów za miesięczną opłatą - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 7 lutego 1967 roku.

Czekaliśmy na realizację tego projektu cierpliwie i dosyć długo. Cierpliwość jednak jest nagrodzona. Możemy tym razem podać wiadomość już zupełnie pewną: przy SOR-66 w Elblągu, znajdującym się przy ul. Hetmańskiej 10, można każdego dnia (po wypełnieniu odpowiednich formalności na druczkach i akceptacji 2 żyrantów) wypożyczyć telewizor. Najkrócej na okres jednego miesiąca do 6 miesięcy.
       Odwiedziliśmy ten punkt i od kierownika Bogdana Wojciechowskiego dowiedzieliśmy się, że w zależności od marki telewizora, ustala się miesięczną opłatę za jego wypożyczenie. Wynosi od 170 do 350 zł miesięcznie. Antenę instaluje SOR z tym, że za to opłata jest osobna. Zdarzyć się może, że ktoś wypożyczający zechce potem aparat na własność. Wtedy to zalicza mu się wszystkie wpłacone pieniądze. Do tej pory - mówi nam p. Wojciechowski - wypożyczyliśmy 24 aparaty i klienci nasi są bardzo zadowoleni. Jestem przy tym przekonany, że pewną część aparaty zakupi, bo już o to czyni starania.
      
Mag.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Dawno temu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama