UWAGA!

W interesie nas wszystkich

W parku Kajki niektórzy młodzieńcy czy też starsi łamią krzewy, depczą trawniki, zrywają ozdobne kwiaty. Są jeszcze i tacy, którzy potrafią nawet do parku przyprowadzić kozę, informował Głos Wybrzeża z 21 czerwca 1954 r.

Na terenie naszego miasta mamy parki, zieleńce, trawniki i kwietniki. Dość często spotkać można np. w parku Modrzewie czy też przy ul. Kajki jak niektórzy młodzieńcy czy też starsi łamią krzewy, depczą trawniki, a inni znowu zrywają ozdobne kwiaty. Są jeszcze i tacy, którzy potrafią nawet do parku przyprowadzić kozę.
     Dlatego też jeśli chcemy przyjemnie spędzić czas po pracy w naszych parkach, troszczymy się o ich wygląd. Nie tylko starsi powinni o to dbać, ale również należy zwracać uwagę dzieciom, zaś komitety blokowe powinny więcej zainteresować się parkami i zieleńcami w swoich regionach.
     
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Wybaczcie... ale kto to czyta...? Dalibyście wiadomości archiwalne sprzed np. 30 lat, tj. kiedy Elbląg miał stawać się za chwilę miastem wojewódzkim. Miło było... i bliżej pamięcią powspominać. A nie jakieś gromadzkie newsy... Pozdrowienia dla Redakcji...
  • PROM - rzeczywiście, niusy z lat 70tych mogą być hitem, ale wyprowadzanie kozy do parku Kajki to superHit!
Reklama