UWAGA!

W powiecie Elbląskim

Poniedziałek, 30 kwietnia 1951 r. Dziennik Bałtycki nr 117

W ramach czynu 1-majowego gospodarstwa PGR: Nowakowo I, II ,II, Batorowo, Adamowo oraz Witkowo należące do zespołu Nowakowo, ukończyły całkowicie Siew Pokoju do dnia 19 bm. Wymienione gospodarstwa obsiały 180 h oraz zaorały 288 ha.
oprac. Olaf B.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Dawno temu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Obecnie w 2001r. W ramach czynu 1-majowego gospodarstwa poPeGeeRowskie: Nowakowo I, II ,II, Batorowo, Adamowo oraz Witkowo należące do zespołu Nowakowo, nie tylko nie ukończyły całkowicie Siewu Pokoju ale nawet go jeszcze nie zaczęły! Wymienione gospodarstwa nieobsiały 180 h oraz niezaorały 288 ha. Pracownicy śpią w spokoju lub z powodu głodu śpią snem wiecznym. Kocham Wałęsę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2001-04-30)
 • co ten walesa ci zrobil sory jesli obalil komune(chwala mu za to i jego pomocnikom) to muslao sie stac to tz nie rentowni musza odpasc taki lajf czym wiecej panstwo bedzie ingerowac w gospodarke tym wiecej bedzie balaganu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czy jestem anonimowy?(2001-04-30)
 • Człowiek? nic, nawet go lubię. Zawsze był "tubą propagandową", nigdy decydentem. Wybrano go po to aby nie było się do kogo przyczepić. Pani profesor Samoczwaitis wymyśliła "Solidarnść" a Geremki, Olszewskie, Borusewicze i inni wybrali sobie "głośnik" i padło na Wałęsę. Popatrz na ostatnie wybory, ten głośnik nawet napięcia nie otrzymał. Dlaczego? Bo "wzmacniacze" go odłączyli. Jego pomysłem (częściowo) zniszczyć PGRy - i nic w zamian, ludzie w popegeerowskich wsiach wegetują. Ale jest to nadwyraz uboga wegetacja. Wzmacniaczom wieś nie jest potrzebna, więc Wałęsa zniszczył zło i wylał tysiące ludzi z PGRów do szamba. Czyż nie prościej było by ich zutylizować?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2001-05-01)
 • Polska "Solidarna" to Polska tych co się w PZPR nie mogli zrealizować i zostali odsunięci. Wałęsa zniszczył "komunę" i dokonał transformacji? Nie żartuj, treści transformacyjne i decyzyjne są tak daleko od Lecha jak Kościół od miłości bliźniego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2001-05-01)
 • przeceniasz chyba role walesy w wylewaniu ludzi do szamba.. co on jako prezydent mogl zrobic zawetowac jaks ustawe ? to wszystko! tego dokonalo panstwo nie walesa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czy jestem anonimowy???(2001-05-03)
Reklama