UWAGA!

WPHS dba o Krynicę Morską

Mieszkańcy Elbląga przebywający czasowo w Krynicy Morskiej twierdzą, że jest ona lepiej zaopatrzona w artykuły spożywcze aniżeli nasze miasto - czytamy w Głosie Elbląga z 4 sierpnia 1961 roku.

Można tam np. otrzymać soki owocowe, soki pomidorowe, konserwy mięsne itp.Lepsze niż kiedykolwiek zaopatrzenie Krynicy jest m. in. wynikiem zainteresowania się tą miejscowością dyrekcji WPH w Elblągu. Wyszła ona ze słusznego założenia, że tysiące wczasowiczów przyjeżdżających do Krynicy musi tu znaleźć wszystkie artykułu spożywcze nawet deficytowe. Ponieważ elblążanie są gościnni sądzimy, że nie biorą tego zjawiska za złe i cierpliwie czekają na zakończenie sezonu letniego, kiedy znów uwaga WPHS skierowana będzie przede wszystkim na Elbląg.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Bardzo dobra forma przedstawiania dawnych czasów. Miło wspominać te dni kiedy Krynica Morska należała do Elbląga, a mieszkańcy Elbląga masowo tam odpoczywali. Prosze o wiecej artykułów z lat 60- 70 z życia naszego miasta
  • Jak to dobrze że Krynica Morska już nie należy do tego samego województwa co Elbląg i soki pomidorowe i konserwy mięsne w miesiącach wakacyjnych trafiają do Elbląga a nie do bogatych Warszawiaków i górników wypoczywających w Krynicy Morskiej.
Reklama