UWAGA!

Żółwi rekord

Do historii przejdą na pewno dwie budowle Elbląga: stadion sportowy przy ul. Agrykola oraz Dom Kultury - czytamy w Dzienniku bałtyckim z 17 września 1960 roku.

Trudno bowiem znaleźć w całym kraju bardziej żółwie tempo budowy! Zwłaszcza termin oddania do użytku Domu Kultury wciąż jest przedłużany i wiele mieszkańców Elbląga zwątpiło już, czy w ogóle doczekają kiedykolwiek zakończenia tych prac.
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Dawno temu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Dotyczy Art Nowaczyk komentuje itd. Tam jakoś nie wchodzi mój tekst. Pan Nowaczyk komentuje nie to co powinien. Może skomentuje to co Prezydent napisał w piśmie z 07.10.2010r opublikowanym na ultra prawicowym info. elblag. pl pod tytułem „ Prezydent Słonina odnosi się do pomysłów Nowaczyka” Cytat. „ Nie zamierzam jednak tolerować nieprawdziwych informacji, które prezentuje kandydat PO w celu uzyskania poparcia. O tym, kim się jest świadczy również dotychczasowy dorobek. Może więc kandydat na prezydenta wykaże co zrobił pełniąc funkcję wójta Gminy Elbląg i Członka Zarządu Województwa? Nie jest bowiem prawdą, że to dzięki Panu Nowaczykowi nasze miasto otrzymuje unijne dofinansowanie do wielu realizowanych inwestycji, jak to się chwali na swoim blogu, czy w lokalnych mediach. Zanim Pan Nowaczyk został Członkiem Zarządu Elbląg był już w czołówce miast zdobywających środki unijne. „ Bardzo ostre słowa i tak bez odpowiedzi? Brak polemiki wskazuje, że te słowa i inne zarzuty postawione w tym piśmie są po prostu prawdziwe i słuszne. Czerwony
 • Dotyczy Ar Nowaczyk komentuje i komentarza pana Czerwonego. Brak polemiki wg Ciebie świadczy o uznaniu czyiś wypowiedzi za prawdziwe i słuszne? Czyli jeżeli ktoś w Internecie nie skomentuje Twoich oszczerstw, insynuacji lub nieprawdziwych informacji stają się one automatycznie prawdą niepodważalną? Na którym roku studiów prawniczych jest logika, bo wg mnie chyba na samym początku. Warto ten przedmiot opanować chociażby w podstawie. Pomaga w życiu. Słuszna jest, więc tylko Twoja uznaniowość dla sądów, które pasują do Twoich poglądów. Ale to przecież nie ma nic wspólnego z normalną debatą publiczną. Postęp w myśleniu jest rzeczą warto wprowadzania również do swojego rozumowania i postrzegania świata. Proszę to rozważyć. Niebieski. I nie zaśmiecajmy miejsca czytelnikom, chcącym czytać o czymś zupełnie innym.
 • Prawdy Indianinie są trzy - jak mawiał prof. Tischner. I tu jest problem, o którym rodzaju prawdy mówimy. Znając Indian z tej szerokości geograficznej, ich prawdy bardziej wynikały z chciejstwa i propagandy, choć mogły stanowić także trzecią odmianę tego pojęcia. A skoro już jesteś taki akuratny i na czasie - prawda czasu i prawda ekranu przypomina nam o tym, że jeszcze przed 20 laty Elbląg legitymował się 50 000 miejsc pracy - obecnie populacja ta waha się w granicach 15 - 20 tysięcy. Ten Nowaczyk jest straszny - i to popsuł, a tak dobrze żarło.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2010-10-24)
 • Niebieski – co Ty proponujesz. Co Ty moje wypowiedzi w necie porównujesz z wypowiedziami kandydata na Prezydenta. Miej miarę. To jest Niebieski kampania wyborcza. Rzucanie poważnych oskarżeń przez prawicę i kandydata prawicowego przyjmowane jest najczęściej przez zwolenników prawicy jako święta prawda. Dodatkowo taka strategia czy taktyka pod tytułem „ Opluć i nie polemizować” może skłonić do głosowania na prawicę i ich kandydata wyborców ciągle niezdecydowanych na kogo zagłosować. Ja chce poznać prawdę Niebieski. Polemika na ten list Prezydenta i postawione w nim zarzuty jest obowiązkiem albo niech kandydat waży słowa zanim coś zdecyduje się napisać. I nie filozofuj Niebieski. Właśnie to co TY proponujesz nie ma nic wspólnego z normalnością z normalną debatą publiczną. Kuriozalnie to jestem demokrata a Ty komunistą. Kropka. Czerwony
 • Aborygen. Na tym polega uwiąd starczy, że zamiast mówić Aborygen warczy. Pozdrawiam. Czerwony
 • Widocznie Indianie tylko dialektem FAKTÓW I MITÓW rozmawiają. No miałem cie Czerwony za bardziej wytrawnego adwersarza, a ty tu mi serwujesz rynsztok? Cóż chyba za dużo oczekiwałem - teraz już wiem - prawda jest jedna. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2010-10-24)
 • Ty Aborygen umiesz grac tylko w pomidora. O czym się nie pisze to Ty zawsze odpowiadasz - pomidor. Ja przypominam list Prezydenta i pytanie " Może więc kandydat na prezydenta wykaże co zrobił pełniąc funkcję wójta Gminy Elbląg. .. itd" a Ty odpowiadasz, że 20 lat temu było wiele tysięcy miejsc pracy ( tak na marginesie - po zakończonej kadencji rządów prawicy w 94r. tych miejsc pracy o których piszesz już nie było). Dyskusja z Tobą nie ma sensu. Ty i tak wierzysz w to, że stonkę Amerykanie rzucali na polskie pola. Czerwony
 • Gdybyś naprawdę był przygłupem i ćwiczył tą czerwoną nowomowę, od 60 lat niezmiennie wciskaną temu głupiemu ludkowi, nie miał bym ci za złe. Ale ty na tyle jesteś inteligentny, że doskonale wiesz, o czym piszemy i mówimy, ino, że pozycja lub położenie nie to, aby real uznać. LUB, to rzeczywiście jest sprawa wiary, a tu się rozum wyłącza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2010-10-24)
Reklama