UWAGA!

Światowid Ukrainie

 Elbląg, Światowid Ukrainie

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu angażuje się w pomoc ukraińskim uchodźcom. Oprócz zbiórek i działań wolontariuszy, przygotowaliśmy specjalną ofertę kulturalno-edukacyjną i zajęcia animacyjne, a także organizujemy przyjazne miejsca spotkań. Szczególnym adresatem tych propozycji są najmłodsi goście z Ukrainy i ich rodzice.

W odpowiedzi na aktualną sytuację związaną z wojną na Ukrainie oraz coraz liczniejszą grupą Ukrainek i Ukraińców w Elblągu, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu kontynuuje akcję „Światowid dla Ukrainy”. W ofercie przygotowaliśmy m.in. zabawy ruchowe dla dzieci, warsztaty plastyczne, naukę języka przez zabawę.
      
       Program na 12 maja:
       16:00-17:00 Zabawy ruchowe dla dzieci;
       16:00-17:30 Warsztaty plastyczne;
       17:30-18:00 Nauka języka przez zabawę.
      
       Miejsce: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, sala muzyczna | Data: 12.05.2022 | Kontakt: tel. (55) 611 20 59/68, email: agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Elbląg Ukrainie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • dlaczego na tej stronie zniknal licznik kowidian a pojawila sie flaga ukry? o co tu chodzi? To jest polski portal? bo mam watpliwosci.
 • @zaniepokojony - Bo to propaganda którą obserwujemy w całej Polsce.
 • Dlaczego są usówane negatywne opinie o uraińcach, oni są tutaj gośćmi a nie obywatelami Polski, więc niech zachowują się jak goście, jestem za pomocą ale ludności gdzie są działania wojenne, I nie wciągajcie Polski do wojny!!!!!
 • Dajcie żyć, co za dużo to nie zdrowo...
 • Eurowizja POLSKA przyznała ukrainie 12 pkt. , Ukraina POLSCE 0.Macie wdzieczność, dalej się litujcie. Tu macie przykład jak nas lubią. Teraz gdy pomagamy go lubia brać. Kiedy mogą pomóc to... delikatnie nie pomogą wolą wchodzić w tyłek innym. OD DZIŚ NIC NIE POMAGAM UKRAINCOM !!!! NIE MAJA PRAWA BRAC NASZYCH PIENIEDZY KOSZTEM POLAKOW.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  Bhima7911(2022-05-15)
 • Co za dużo to nie zdrowo?
 • Brawo zespół Światowida ludzie macie moc !!!!
 • A co to? Światowid jest ukraińską firmą czy z większością udziałów ukraińskich? Flaga państwa i jej używanie powinno być świadome!!! Za coś takiego ktoś chyba odpowiada!!!
 • Troche faktycznie nie ma z tym umiaru... Zdrowy rozsadek mile widziany, dla pytajacych o relacje wiadomo nie kochaja nas tak jak my nie kochamy wyznawcow wiary mojzeszowej i to zadna tajemnica. Biora korzystaja bo co maja zrobic?? Mimo wszystko wzieli ciezar walki na siebie, to oddala wojne od nas poki co a tez nauczka dla pro rosyjskich wyznawcow ze ten kraj nigdy nie bedzie pro polski. Zawsze grał na osłabnienie Polski Tusku zreszta w 2010 sie przyczynil...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  szach matt(2022-05-16)
 • Przez te flagi ukraińskie na każdym kroku mam obrzydzenie do ukraińców
 • To prawdaże dyrektor światowida jeździ służbowym samochodem w celach prywatnych i miejskich??? Po pracy to już nie służbowo!!!!
 • zesrali sie
Reklama