UWAGA!

188 westchnień wierzycieli

Elbląski Sąd Rejonowy ogłosił listę wierzycieli zakładów mięsnych Elmeat.

Na liście wierzycieli Elmeatu znalazło się 188 firm, którym zakłady winne są od 120 zł do 60 tysięcy. Sędzia - komisarz Bożena Czarnota wyznaczyła na maj termin walnego zgromadzenia wierzycieli, podczas którego złożone zostaną propozycje układów z poszczególnymi wierzycielami. Jak wyjaśnia rzecznik Sądu Okręgowego, sędzia Ewa Mazurek, prawdopodobnie wtedy podpisany zostanie układ między stronami, który będzie musiał jeszcze zatwierdzić sąd.
     Sąd w grudniu ubiegłego roku zgodził się na propozycję Elmeatu, by zamiast likwidacji firmy zastosować procedurę postępowania układowego z wierzycielami. Układ pozwala na kontynuowanie pracy zadłużonej firmy i stopniowe regulowanie długów.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Niech o układzie nawet nie marzą, nie będę się układał z tymi krętaczami z Zarządu Elmeatu! Są to ludzie bardzo szkodliwi dla kondycji polskiego biznesu i powinno się ich tępić jak chwasty!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Wierzyciel(2002-04-15)
  • to B. W. i spółka mają tagie dziury w kieszeniach ? jak tao przecież to czołówka z listy najbogatszych w Elbląbu znanego elbląskiego szmatławca .o to mamy problem a ta kamienica na starówce i fabryczka pzrzy siudemce to też będzie do sprzedania ? teraz wkroczy do akcji prez S lonina i zrobi nąwą spółkę ,on klerk pan B. Pan W. pan J. + wywałkowicze z Renomy .aha o pieniądze nie trzeba się martwić w ystarczy sprzedać ziemię pod kolejne pięc marketów a reszta wpłynie z podatków od tych którzy nie chcą zplajtować ..a to uparciuchy aha No przecież jeszcze pan N. z naszej ulubionej firmy budowlanej której już prawie nie ma i pan M. z firmy budowlanej która wygrywa przypadkowo wszystkie przetargi
Reklama