UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Aktualne oferty pracy

 
Elbląg, Aktualne oferty pracy
fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl

Kilkadziesiąt ofert pracy czeka na osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można się z nimi zapoznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska.

Oferty ogólnodostępne (dla osób zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie, dostępne na stronie internetowej urzędu pracy: elblag.praca.gov.pl

 

Oferty pracy w branży:

- budowlanej: brukarz, inżynier budownictwa, cieśla, dekarz, pomocnik brukarza, pracownik ogólnobudowlany, murarz, zbrojarz – betoniarz.

- stolarskiej: monter mebli u klienta/stolarz, pilarz/pomocnik pilarza, pomocnik operatora/operator okleiniarki, stolarz meblowy.

- kierowcy, operatorzy maszyn: kierowca-monter, kierowca autobusu – konduktor, kierowca samochodu ciężarowego – konwojent, operator dźwigu wieżowego, traktorzysta-pracownik fizyczny.

- mechanicznej i technicznej: lakiernik samochodowy, mechanik pojazdów samochodowych, pracownik fizyczny – szlifierz, spawacz MIG, ślusarz.

- handlowej, magazynowej: przedstawiciel handlowy, kasjer – pracownik obsługi hali.

- usługowej: doradca stałego klienta, opiekun/ka, pokojowa, recepcjonista/tka w hotelu, pracownik do wypieku pizzy, szwaczka-krojczy.

- specjalności: podinspektor – stanowisko urzędnicze ds. gospodarki przestrzennej i geodezji, pracownik ds. księgowości dochodów, nauczyciel informatyki, nauczyciel wspomagający, nauczyciel Montessori, nauczyciel matematyki, nauczyciel matematyki-wychowawca, rehabilitantka/ fizjoterapeutka/rejestratorka, stażysta – inspektor sanitarny.

- pozostałe: pracownik zaplecza sportowego – obsługa basenu, sprzątaczka, pracownik produkcyjny – branża cukiernicza.

 

Oferty pracy z przeznaczeniem dla osób z niepełnosprawnościami:

Mistrz pojazdów samochodowych, sprzątaczka.

 

Oferta dla osób zarejestrowanych w PUP w Elblągu:

Fryzjer, sprzedawca, sprzedawca – zaopatrzeniowiec, kelner-barman, pomoc kuchni-dystrybucja posiłków, pracownik produkcji, pracownik obsługi stacji paliw, operator wiertarki, stolarz, operator urządzeń do mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych, kierowca – pracownik budowlany, specjalista ds. wykończenia wnętrz, monter – ślusarz, szwaczka, pracownik gospodarczy, ślusarz.

 

Refundacja wynagrodzenia, nagród i składek ZUS za bezrobotnych do 30. roku życia:

Stolarz montażowy.

 

Oferta dla osób zarejestrowanych z niepełnosprawnościami w PUP w Elblągu:

Operator monitoringu – pracownik biurowy, monter.

 

Staż z PO WER:

Pracownik administracyjno-biurowy, referent-pracownik biurowy.

 

Staż z FP:

Pracownik administracyjno-biurowy, pomoc administracyjna.

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama