UWAGA!

Będzie nowy podjazd dla karetek w Szpitalu Miejskim

 Elbląg, Będzie nowy podjazd dla karetek w Szpitalu Miejskim
fot. Anna Dembińska

Przetarg na nowy podjazd dla karetek ogłosił Szpital Miejski. Inwestycja będzie realizowana przy ul. Żeromskiego, jej koszt szacowany jest na około 319 tys. zł.

Nowy podjazd ma zostać wybudowany przy budynkach głównym i technicznym szpitala przy ul. Żeromskiego oraz łączniku między nimi.

- W zakres wykonywanych prac wejdzie budowa zadaszonego podjazdu dla karetek o konstrukcji stalowej, krytej dachem jednospadowym z płyt warstwowych. Wiata z jednej strony będzie przylegała do budynku łącznika. Jej wysokość umożliwi wjazd karetce o wysokości do 3,5 m i pomieści dwa pojazdy o długości około 6 m, z zachowaniem strefy manewrowej dla osób z noszami - informuje Małgorzata Adamowicz, rzeczniczka Szpitala Miejskiego w Elblągu.

W budynku łącznika (prowadzącego do windy) wydzielony zostanie również przedsionek z dwuskrzydłowymi drzwiami, które będą otwierały się automatycznie. - Wartość kosztorysu inwestorskiego to około 319 tys. zł brutto, jednak wartość ostateczną określi oferent wygrywający procedurę przetargową - informuje Małgorzata Adamowicz.

Nowy podjazd ma zostać wybudowany do 24 kwietnia. Firmy, które chciałyby zrealizować inwestycję, mogą składać swoje oferty do 1 marca.

daw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama