UWAGA!

Bliżej strefy

Prezes Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Olsztynie podtrzymał swoją pozytywną opinię na temat włączenia do tej strefy terenów przy ul. Stoczniowej w Elblągu.

Wczoraj prezydent Elbląga Henryk Słonina spotkał się z prezesem Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomiczej w Olsztynie w sprawie włączenia do tego specjalnego obszaru terenów przy ul. Stoczniowej. Prezes Janusz Strasiński zwiedził obiekty leżące na terenie Elzamu przeznaczone do włączenia do strefy i podtrzymał swoją pozytywną opinię na ten temat. Strasiński oświadczył, że będzie rozmawiał w Ministerstwie Gospodarki o atrakcyjności terenu przy ul. Stoczniowej dla przyszłych inwestorów. Ostateczną decyzję o włączeniu nowego terenu do strefy podejmie Rada Ministrów pod koniec czerwca br.
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Nie bardzo wyczuwam interes i intencje włączenia do wolnej strefy ekonomicznej (typowe zjawiako minionej epoki - cywilizowany świat tego nie zna) paru ha terenu administrowanego przez zagraniczną firmę. Jaki my elblążanie mamy w tym interes??????????????? Nieutulony w walce z tumaństwem. Aborygen Miejscowy - Wojciech Pawlak
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wojciech Pawlak - Aborygen Mie(2001-05-24)
 • Panie Henryku Słonina, toż to skandal! Przy ul.Grunwaldzkiej miejsca pracy zawsze będą. Na Strefę miało być dane miejsce przy Mazurskiej. Inwestorzy mieli je uzbrajać! To jest interes dla miasta. Jaki interes w Strefie przy Grunwaldzkiej? No jaki? Ta chudzina z Olsztyna niech nie wybiera nam rodzynek z ciasta tylko sobie gruszki z popielnika!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-05-28)
 • Elblążanie łączcie się! I huzia na Józia z Olsztyna! A Janusz Straśiński nirech nie będzie taki straśiński.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elbląg zawsze Gdański!(2001-05-28)
 • Elbląg zawsze elbląski !!!
Reklama