UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Budżet Obywatelski

 
Elbląg, Budżet Obywatelski

Opiniowanie wniosków dobiega końca. Głosowanie elblążan, które wyłoni wnioski do realizacji, rozpocznie się 23 września.

Do 14 czerwca trwało zbieranie wniosków do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego na 2014 rok. Wpłynęło 246 projektów, które należało poddać weryfikacji pod względem praktycznej możliwości realizacji zadania, formalno-prawnym, gospodarności, możliwości finansowych i technicznych, ustalano też orientacyjny koszt zadań. Te prace jeszcze trwają, a ich efekty poznamy w pierwszej połowie września, kiedy na stronie Urzędu Miejskiego opublikowane zostaną listy wniosków zaopiniowanych pozytywnie i negatywnie.
       – Do tego czasu z wnioskami muszą się szczegółowo zapoznać Prezydent i Wiceprezydenci – mówi Marta Doroz, zastępca dyrektora Departamentu Organizacji i Nadzoru Urzędu Miejskiego. – Pozytywnie zaopiniowane wnioski od 23 września do 14 października zostaną poddane pod głosowanie. Które z nich znajdą się w budżecie miasta na 2014 rok? O tym zdecydują mieszkańcy Elbląga, głosując drogą elektroniczną bądź za pomocą papierowych ankiet, o czym będziemy jeszcze Państwa sukcesywnie informować – kończy Marta Doroz.
       Ze szczegółowym harmonogramem wdrażania Budżetu Obywatelskiego można zapoznać się w „Niezbędniku pomysłodawcy”. Na naszej stronie zamieszczane są również na bieżąco postępy prac nad zwycięskimi inwestycjami z roku 2012.
      
      
Monika Borzdyńska, asystent w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama