UWAGA!

Burzą, by postawić market

Dzisiaj rano rozpoczęła się rozbiórka budynków dawnego gospodarstwa ogrodniczego u zbiegu ulic: Robotniczej, Pionierskiej i płk. Dąbka. Jak już wcześniej informowaliśmy, w tym miejscu ma powstać market. Zobacz więcej zdjęć i krótki filmik w przyspieszonym tempie, który nagrał nasz Czytelnik. 

Inwestor, którym jest osoba fizyczna, uzyskał pozwolenie na budowę marketu w grudniu ubiegłego roku wraz ze zgodą na rozbiórkę obiektów dotychczasowego gospodarstwa ogrodniczego i budynku mieszkalnego od strony ul. Robotniczej, w którym przez lata mieściła się m.in. kwiaciarnia.

Na uporządkowanej działce ma powstać market o powierzchni 1100 metrów z parkingami i wiatami na wózki. - Teren nie jest objęty miejscowym planem. Pozwolenie na budowę zostało wydane na podstawie decyzji o warunkach zabudowy – informował nas kilka tygodni temu Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w tym miejscu ma powstać market sieci Netto. Nadal czekamy na odpowiedzi z biura prasowego tej firmy, m.in. w sprawie terminu realizacji inwestycji.

RG

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama