UWAGA!

Catering z Nowej Holandii

 Catering z Nowej Holandii

Wszystkie firmy, urzędy i instytucje z Elbląga serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty usług cateringowych realizowanych przez gastronomię z Nowej Holandii. Firma od lat prowadzi obsługę bankietów, konferencji i przyjęć okolicznościowych. Dla mieszkańców Elbląga przygotowano obsługę przyjęć rodzinnych oraz organizację wesel w nowej sali weselnej na terenie Nowej Holandii.

Catering z Nowej Holandii dla elbląskich firm
       W ramach rozpoznania cenowego zapraszamy sekretariaty elbląskich firm do składania zapytań o obsługę konferencji i spotkań integracyjnych. Catering z Nowej Holandii posiada własną zastawę stołową wraz ze stołami i krzesłami, nowoczesny sprzęt i zaplecze kuchenne umożliwiające obsługę wydarzeń we wskazanej lokalizacji na terenie Elbląga i okolic. Z naszego doświadczenia skorzystały w ostatnich miesiącach takie firmy jak Lupus, Energa Kogeneracja, PKP Energa, Alstom ZZ, DPD i inne.
       W najnowszej ofercie cateringowej znajdą Państwo propozycję organizacji Wigilii firmowej 2011. Kontakt mailowy w tej sprawie nowaholandia@nowaholandia.pl.
      
       Catering do biura i sali szkoleniowej
       Kanapki to doskonała propozycja na przyjęcia biurowe, szkolenia i konferencje. Nowa Holandia poleca Państwu „serwis kanapkowy” i „serwis słodki”, wśród propozycji do wyboru są tartinki, kanapki lunchowe oraz kanapki na ciepło stanowiące alternatywę dla obiadu. Serwis dostarczany jest do biura na paterach z gotowymi dekoracjami. To najczęściej wybierana i wygodna forma obsługi spotkań w elbląskich firmach. Zapraszamy sekretariaty do składania zamówień pod numerem 55 233 89 90 lub 605 996 212. Nowa Holandia realizuje także obsługę przerw kawowych, lunche firmowe oraz dostawę bufetów obiadowych do siedziby firmy. Obiady serwowane przez catering z Nowej Holandii dostarczane są w opakowaniach typu „lunch box” lub w termoportach i wydawane na miejscu przez obsługę kelnerską Nowej Holandii.
      
       Obsługa przyjęć rodzinnych
       Atrakcyjne menu w konkurencyjnych cenach i efektowna oprawa to atuty oferty cateringowej związanej z organizacją przyjęć rodzinnych: komunie święte, chrzciny oraz konsolacje. Przyjęcie możecie Państwo zorganizować w nowej sali bankietowej na Nowej Holandii lub zlecić organizację cateringu z dostawą do własnego domu lub innego miejsca.
      
       Kinder-bal na Nowej Holandii
       Nowa ciekawa propozycja dla rodziców z Elbląga. Dla odmiany po urodzinach przy basenach z kolorowymi kulkami proponujemy Państwu Kinder-bal na Nowej Holandii. W programie wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku, przejażdżki bryczką z pochodniami, a wraz z nastaniem aury zimowej wieczorny kulig z pochodniami po naszym terenie. Na miejsce spotkania polecamy ogrzewaną wiatę na naszym terenie z miejscem na wspólną zabawę przy dziecięcym karaoke. Do dyspozycji naszych gości również quady.
      
       Nowa Holandia
       Catering dla firm – Obsługa imprez rodzinnych
       www.nowaholandia.pl
       kontakt: 55 233 89 90, 605 996 212.
      
      
---------- Reklama ------------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie