UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Daj sobie szansę na rozwój Twojej firmy

2020-04-02
14:09
 

Jeśli jesteś właścicielem małej lub średniej firmy, która działa od niedawna, nie przegap tej okazji. Do 20 kwietnia można starać się o udział w projekcie, który pokryje między innymi koszty promocji, księgowości, ale też da możliwość doszkalania, opiekę doświadczonego przedsiębiorcy oraz pomieszczenia, w których można prowadzić działalność. Na chętnych czeka Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu.

Projekt Startup House IV, realizowany przez elbląską PWSZ, wspiera małych i średnich przedsiębiorców, którzy są na początku swojej biznesowej drogi – działają nie dłużej niż 3 lata. Jest skierowany do wszystkich firmy z Elbląga i województwa, ale przede wszystkim tych, które powstały dzięki środkom unijnym na lata 2014-2020. Dodatkowy atutem jest prowadzenie działalności związanej z kluczowymi dla naszego regionu dziedzinami: żywność wysokiej jakości, ekonomia wody, meblarstwo i przemysł drzewny.

Bezpłatny program inkubacji obejmować będzie:

- dostęp do wyposażonych pomieszczeń biurowych, strefy coworkingu oraz przestrzeni magazynowej,

- szkolenia specjalistyczne,

- usługi ICT,

- usługi specjalistyczne (związane z promocją),

- usługi prawne,

- usługi księgowe,

- doradztwo (m.in. w zakresie pozyskiwania funduszy na rozwój działalności, coaching, RODO),

- mentoring,

- wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna firmy 

- usługi kancelaryjne

 

 

Dokumenty powinny zostać przesłane drogą elektroniczną na adres biuroaip@pwsz.elblag.pl do 20.04.2020 r. do godz. 13.00. Więcej szczegółów na stronie projektu.

 

Projekt „STARTUP HOUSE IV – inkubacja przedsiębiorstw w Elblągu” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2014-2020 przez Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Elblągu.

 

--- artykuł promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama