UWAGA!

Daj sobie szansę na rozwój Twojej firmy

 Elbląg, Daj sobie szansę na rozwój Twojej  firmy

Jeśli jesteś właścicielem małej lub średniej firmy, która działa od niedawna, nie przegap tej okazji. Do 20 kwietnia można starać się o udział w projekcie, który pokryje między innymi koszty promocji, księgowości, ale też da możliwość doszkalania, opiekę doświadczonego przedsiębiorcy oraz pomieszczenia, w których można prowadzić działalność. Na chętnych czeka Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu.

Projekt Startup House IV, realizowany przez elbląską PWSZ, wspiera małych i średnich przedsiębiorców, którzy są na początku swojej biznesowej drogi – działają nie dłużej niż 3 lata. Jest skierowany do wszystkich firmy z Elbląga i województwa, ale przede wszystkim tych, które powstały dzięki środkom unijnym na lata 2014-2020. Dodatkowy atutem jest prowadzenie działalności związanej z kluczowymi dla naszego regionu dziedzinami: żywność wysokiej jakości, ekonomia wody, meblarstwo i przemysł drzewny.

Bezpłatny program inkubacji obejmować będzie:

- dostęp do wyposażonych pomieszczeń biurowych, strefy coworkingu oraz przestrzeni magazynowej,

- szkolenia specjalistyczne,

- usługi ICT,

- usługi specjalistyczne (związane z promocją),

- usługi prawne,

- usługi księgowe,

- doradztwo (m.in. w zakresie pozyskiwania funduszy na rozwój działalności, coaching, RODO),

- mentoring,

- wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna firmy 

- usługi kancelaryjne

 

 

Dokumenty powinny zostać przesłane drogą elektroniczną na adres biuroaip@pwsz.elblag.pl do 20.04.2020 r. do godz. 13.00. Więcej szczegółów na stronie projektu.

 

Projekt „STARTUP HOUSE IV – inkubacja przedsiębiorstw w Elblągu” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2014-2020 przez Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Elblągu.

 

--- artykuł promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama